Sancaktepe Akşam Lisesi

Sancaktepe Akşam Lisesi (sarıgazi)

Akşam Lisesi - Sancaktepe

Sancaktepe Akaşam Lisesi olarak eğitim ve öğretim sürecimize Ümraniyede şerifali mah. emin sok no:28 adresimizdeki kampüsümüzde devam etmekteyiz.

Özel ümraniye Sancaktepe Akşam Lisemiz, Lise diploması olmayan ve lise diploması almak isteyen, aynı zamanda da çalışmakta olan öğrencilerimiz için istanbulun 39 ilçesinden öğrenci kabul eden, 14 yıllık deneyime sahip, güvenilir, alanında uzman, öğrenciler tarafından en çok tercih edilen bir eğitim öğretim kurumudur.

Sancaktepe akşam lisemiz gerektiğinde sosyal, kültürel ve ekonomik olarak öğrencilerinin yanında olan, her türlü rehberlik sorunlarına çözüm üreten, her konudaki sorunlarınıza ve sorularınıza çözüm odaklı, erişebilirliği kolay, iletişime günün 7/ 24 saati açık olan bir okuldur.

En çok kayıt aldığımız öğrenci pröföyümüz sancaktepeyi kapsayan mahallelerimizdir. Sancaktepe ilçem iz şerifali kampüsümüze oldukça yakındır. Çok miktarda toplu taşıma araçları mevcuttur. Konum olarak İMES E-Kapısı karşısnda ki şel benzincinin sokağından 100 metre içeridedir.

2011 Yılında Anadolu Lisesi olarak kurulan kampüsümüz, Anadolu lisemizin başka bir kampüste eğitim ve öğretime devam etmesi sonucu,  şerifali şubemiz tüm kontenjan olarak Akşam Lisesi eğitim ve öğretimi vermektedir.

 

Sosyal Medya Hesaplarımız

 

https://umutaksamlisesi.com/

https://www.umraniyeaksamlisesi.com/

https://www.instagram.com/umutaksamlisesi/

https://tr-tr.facebook.com/umutaksamlisesi/

https://tr.linkedin.com/in/umutaksamlisesi

https://tr.pinterest.com/umutaksamlisesi/

https://twitter.com/umutaksamlisesi

Whatsapp: 0543 399 78 74

Tel: 0216 415 00 83

Mail: info@umutaksamlisesi.com

 

 

umut aksam lisesine kayit olmak için hemen arayiniz

0216 415 00 83
Whatsapp Hattı
0543 399 78 74