Beykoz Akşam Lisesi

Beykoz Akşam Lisesi -Umut Akşam Lisesi

      Beykoz Akşam Lisesi  (akşam okulu) olarak eğitim ve öğretim sürecimize,  Şerifali ümraniye Umut Akşam Lisesi kampüsümüzde devam etmekteyiz. Kampüsümüz Beykoz ilçemize oldukça yakın ve ulaşımı oldukça kolay olduğundan dolayı öğrencilerimizin mesai saati sonrası derse katılmaları olanağına daha çok sahiptirler.

    Daha çok memnun ve mutlu olarak okulumuzdan mezun olan öğrencilerin tavsiye etmesi  üzere kayıt alan umut akşam lisemiz, Özellikle Beykoz ilçemizin Tokatköy mevkiinden yoğun talep almakta ve öğrenci kaydı gerçekleştirmekteyiz. 

           Beykoz ilçesi civarındaki akşam lisesi fiyatlarına göre okulumuz fiyatları daha uygun ve 3 çeşit ödeme seçeneği mevcuttur. Tüm ödeme koşullarını, taksit seçeneklerini, ödeme tarihlerini öğrenci kendisi belirler.

Ümraniye Umut Akşam lisesi oalrak siz değerli Beykozlu öğrencilerimize, en kaliteli, en güvenilir eğitim ve öğretim hizmeti vermekten onur duyarız.

Daha Fazlası için: 0216 415 00 83 - 0543 399 78 74

ACARLAR MAHALLESİ-AKBABA MAHALLESİ-ALİBAHADIR MAHALLESİ-ANADOLU HİSARI MAHALLESİ-ANADOLU KAVAĞI MAHALLESİ-ANADOLUFENERİ MAHALLESİ-BAKLACI MAHALLESİ-BOZHANE MAHALLESİ-CUMHURİYET MAHALLESİ-ÇAMLIBAHÇE MAHALLESİ-ÇENGELDERE MAHALLESİ-ÇİFTLİK MAHALLESİ-ÇİĞDEM MAHALLESİ-ÇUBUKLU MAHALLESİ-DERESEKİ MAHALLESİ-ELMALI -MAHALLESİ-FATİH MAHALLESİ-GÖKSU MAHALLESİ-GÖLLÜ MAHALLESİ-GÖRELE MAHALLESİ-GÖZTEPE MAHALLESİ-GÜMÜŞSUYU MAHALLESİ-İNCİRKÖY MAHALLESİ-İSHAKLI MAHALLESİ-KANLICAMAHALLESİ-KAVACIK MAHALLESİ-KAYNARCA MAHALLESİ-KILIÇLI MAHALLESİ-MAHMUTŞEVKETPAŞA MAHALLESİ-MERKEZ MAHALLESİORTAÇEŞME MAHALLESİ-ÖĞÜMCE MAHALLESİ-ÖRNEKKÖY MAHALLESİ-PAŞABAHÇE MAHALLESİ-PAŞAMANDIRA MAHALLESİ-POLONEZKÖY MAHALLESİ-POYRAZKÖY MAHALLESİ-RİVA MAHALLESİ-RÜZGARLIBAHÇE MAHALLESİ-SOĞUKSU MAHALLESİ-TOKATKÖY MAHALLESİ-YALIKÖY MAHALLESİ-YAVUZ SELİM MAHALLESİ-YENİ MAHALLE MAHALLESİ-ZERZAVATÇI MAHALLESİ EN ÇOK ÖĞRENCİ KAYIT ETTİĞİMİZ MAHALLELER...

 

umut aksam lisesine kayit olmak için hemen arayiniz

0216 415 00 83
Whatsapp Hattı
0543 399 78 74