Kadıköy Akşam Lisesi

Akşam Lisesi - Kadıköy

Kadıköy Akşam Lisesi

       Kaıköy Akşam Lisesi (akşam okulu) olarak eğitim ve öğretim sürecimize,  Şerifali ümraniye Umut Akşam Lisesi kampüsümüzde devam etmekteyiz. Kampüsümüz Kadıköy ilçemize oldukça yakın ve ulaşımı kolay olduğundan öğrencilerimizin mesai saati sonrası derse katılmaları olanağına daha çok sahiptirler.

Özel ümraniye Kadıköy Akşam Lisemiz, Lise diploması olmayan ve lise diploması almak isteyen, aynı zamanda da çalışmakta olan öğrencilerimiz için istanbulun 39 ilçesinden öğrenci kabul eden, 14 yıllık deneyime sahip, güvenilir, alanında uzman, öğrenciler tarafından en çok tercih edilen bir eğitim öğretim kurumudur.

Kadıköy akşam lisemiz gerektiğinde sosyal, kültürel ve ekonomik olarak öğrencilerinin yanında olan, her türlü rehberlik sorunlarına çözüm üreten, her konudaki sorunlarınıza ve sorularınıza çözüm odaklı, erişebilirliği kolay, iletişime günün 7/ 24 saati açık olan bir okuldur.

           Uzun yıllardır Ümraniye ve komşu ilçelere eğitim hizmeti veren Akşam Lisemiz daha önceleri kadıköyde dershanecilik hizmetide vermiş olup, dershanelerin kapanması ile Özel anadolu liseleri ve özel akşam liseleri olarak eğitim ve öğretim sektöründe hayli ilerleme kaydetmiştir. Bugün 2 anadolu lisesi, (umutanadolulisesi.com, caginanadolulisesi.com, 2 akşam lisesi (umutaksamlisesi.com, caginaksamlisesi.com )olarak eğitim ve öğretim hizmetine devam etmektedir.Ümraniye Umut Akşam lisesi oalrak (akşam okulu) siz değerli Kadıköylü öğrencilerimize, en kaliteli, en güvenilir eğitim ve öğretim hizmeti vermekten onur duyarız.

Sosyal Medya Hesaplarımız

 

https://umutaksamlisesi.com/

https://www.umraniyeaksamlisesi.com/

https://www.instagram.com/umutaksamlisesi/

https://tr-tr.facebook.com/umutaksamlisesi/

https://tr.linkedin.com/in/umutaksamlisesi

https://tr.pinterest.com/umutaksamlisesi/

https://twitter.com/umutaksamlisesi

Whatsapp: 0543 399 78 74

Tel: 0216 415 00 83

Mail: info@umutaksamlisesi.com

                       

 

umut aksam lisesine kayit olmak için hemen arayiniz

0216 415 00 83
Whatsapp Hattı
0543 399 78 74