2022-2023 Eğitim ve Öğretim Yılı Yeni Dönem Kayıtlarımız Başladı

Lise mezunu olmamış ve lise mezunu olmak isteyen kişiler tarafından en çok sorgulanan soru; Akşam lisesine kimler kayıt olabilir, akşam lisesine kimler gidebilir, akşam lisesine kayıt olma şartları nedir.

18 yaşını doldurmuş ortaokul mezunu öğrenciler akşam lisesine kayıt olabilir.

Örgün eğitim hakkı (lisede iki yıl üst üste sınıfta kalmak) biten öğrenciler akşam lisesine kayıt olabilir. ( yaş alt ve üst sınırı aranmaz)

Lise eğitimini ara sınıflarda farklı zamanlarda terk eden öğrenciler akşam lisesine kayıt olabilir. ( yaş alt ve üst sınırı aranmaz)

2008 yılı öncesi tasdikname ile liseden atılan, ayrılan öğrenciler akşam lisesine kayıt olabilir. ( yaş alt ve üst sınırı aranmaz)

Açık öğretim lisesi öğrencileri akşam lisesine kayıt olabilir. ( yaş alt ve üst sınırı aranmaz)

Açık öğretim lisesi mesleki bölüm öğrencileri akşam lisesine kayıt olabilir. ( yaş alt ve üst sınırı aranmaz)

Açık öğretim imam hatip lisesi öğrencileri akşam lisesine kayıt olabilir. ( yaş alt ve üst sınırı aranmaz)

Açık öğretim lisesinde ki kredinize göre hangi sınıftan başlayacağınızı öğrenmek için linke tıklayınız...!

https://umutaksamlisesi.com/haber-acik-Ogretim-lisesindeki-kredilerinizin-aksam-lisesinde-denk-geldigi-siniflar-168.html

 

#umutaksamlisesi #umutakşamlisesi #ümraniyeakşamlisesi #umraniyeaksamlisesi #akşamlisesinedir #akşamlisesifiyat #akşamlisesikayıt #istanbulakşamlisesi #istanbulaksamlisesi #lisediploması #aksamlisesi #akşamlisesi #kayıttarihi #açıköğretimlisesi #akşamlisesikaçyıl #açıköğretim #mesem

#acıköğretimortaokul #açıköğretimortaokulu,