Çalışıyor Olmanız Okumanıza Engel Değil.(2023-2024)

Çalışıyor Olmanız Okumanıza Engel Değil (2023-2024)

Hem çalışıp, çalışırkende akşam lisesine yazılarak yarım kalan lise eğitimimi tamamlayabilirmiyim, lise mezunu olabilirmiyim.

Akşam liselerinin zaten tamda amacı buna yönelik.  Çalışmak zorunda kaldığı için gün içi dere katılma imkanı bulamayan öğrencilerin maduriyetini gidermek için. Bu amaçla kurulmuş okullardır.

Özel sebepler olsun, ekonımik sebepler olsun, sosyal sebepler olsun. Bir çok sebepten eğitim hayatını yarım bırakarak iş hayatına atılmış yaklaşık 5 milyon öğrenci yada öğrenci adayı bulunmamaktadır. 

Bu öğrenciler çeşitli sektörler de çalışmakta olup, ancak lise diploması eksikliği nedeni ile bir çok işi yapma yeterliliği eksik, işinde yükselme vb. bir çok nedenden dolayı maduriyet yaşamaktadır.

Bu nedenledir ki akşam liseleri bu durumdaki öğrenciler için hem çalışarak hem okuyarak lise mezun olma şansı tanımaktadır.

calisiyor olmaniz okumaniza engel degil

Akşam Liselerinde eğitim akşamları mesai saatinden sonra başaldığı için, (Özel Umut Akşam Lisesi Ders  başlama saati 17:00-20:00 arasıdır.) çalışmanıza engel değildir. Dolayısı ile gündüz çalışıp akşamalrı okuyarak lise mezunu olabilirsiniz.

 

umut aksam lisesine kayit olmak için hemen arayiniz

0216 415 00 83
Whatsapp Hattı
0543 399 78 74