• 02164150083--05433997874
  • info@umutaksamlisesi.com
Sleek & Beautiful

AKŞAM LİSESİNE KİMLER KAYIT YAPTIRABİLİR?

1) İlköğretim okulundan (ortaokul) mezun, 18 yaşını doldurmuş ya da örgün öğretim kurumlarında okurken 2 yıl kalıp okuma hakkını kullanmış olanlar. 2) Başka bir akşam lisesinde okuyanlar. 3) Açık lisede okuyanlar.

Sleek & Beautiful

Akşam Lisesi ile Açık Öğretim Lisesi Arasındaki Fark Nedir.?

Açık öğretim lisesinde öğrenci kendi çaba ve gayreti ile sınavlara hazırlanmaktadır. Akşam lisesinde ise yüz yüze eğitim yapılmaktadır. Öğrenci anlayamadığı konuyu hocasına tekrar tekrar sorma imkanına sahip olduğu için daha rahat öğrenmiş olur. Akşam lisesinde sınıf geçme esası vardır.

Sleek & Beautiful

Özel Akşam Liselerinde Yaş Sınırlaması Yoktur.

Özel akşam liselerinde yaş sınırlaması 18 ve üstüdür. Eğer öğrenci örgün okuduğu lisede 2 yıl üstüste sınıf tekrarı yapmış ise her yaşta gelebilir. Ancak örgündeki eğitim öğretim hakkı bitmemiş ise (2 yıl üst üste sınıf tekrarı yapmamış ise) 18 yaşından gün almış olması gerekmektedir. Kayıt şartlarını taşıyan her yaştaki kişi kayıt yaptırabilir.

Sleek & Beautiful

Neden Özel Umut Akşam Lisesi

Uzun yıllar boyunca eğitim kurumlarında edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda, Özel Umut Akşam Lisesi’ni kurmuş bulunmaktayız. Milli Eğitim Temel Kanununda öngörülen genel genel amaçları ile Atatürk ilke ve inkılapları doğrultusunda; öğrencilerin kendilerine özgü ihtiyaç ve özelliklerini dikkate alarak onların…

Ümraniye Özel Umut Akşam Lisesi

Lise Mezunu Olmayan Gençlerimiz Kalmasın

Sleek & Beautiful

Ders Planlama

Ders saatleri akşam,mesai saatinden sonra başlar. Gerektiğinde Cumartesi-Pazar günü ders yapılır.

Sleek & Beautiful

Günlerden Bugün Eğitim

Eğitim İçin Hiç Bir Zaman Geç Değil. Yeterki Günümüzü Planlı Kullanmayı Bilelim

Sleek & Beautiful

Örgün Eğitimle Birebir Uyumlu

Diploma ve haklar açısından hiçbir fark bulunmamaktadır. Diğer liseden mezun olan bir öğrenci hangi haklara sahipse özel akşam liselerinden mezun olan öğrenciler de o haklara sahiptir.

Sleek & Beautiful

Özel Umut Akşam Lisesi

Okulumuz 2011 yılından bugüne dek 100 lerce mezun vermiş beğenilen ve takdir edilen bir akşam lisesidir.

Lise Diplomsı Kariyerinize Engel Olmasın.

7'den 70'e Lise Mezunu Olma Fırsatı. Üsküdar , Bağlarbaşı , Zeynep Kamil , Salacak, Çengelköy , Beylerbeyi , Beykoz , Ümraniye , Kazım Karabekir , Çakmak , Atakent , Dudullu , Şerifali , Mehmetakif , Çekmeköy , Sarıgazi, Sancaktepe , Samandıra , Sultanbeyli , Alemdağ , Yenidoğan , Ferhatpaşa , Ataşehir , Kayışdağı , Küçük bakkal köy , İçerenköy , Esat paşa , Örnek Mahallesi , Yenisahra , Bostancı , Kadıköy , Erenköy , Küçük yalı , Maltepe , Pendik , Kartal , Gebze , Şile ,

24 Ekim 2017 No Comments

Tüm İstanbul İlçelerine Hizmet Veriyoruz.

Arnavutköy Avcılar Bağcılar Bahçelievler Bakırköy Başakşehir Bayrampaşa Beşiktaş Beylikdüzü Beyoğlu Büyükçekmece Çatalca Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu, Mecidiyeköy, Çağlayan, Okmeydanı

23 Ekim 2017 No Comments

Çekmeköy ve Taşdelen Akşam Lisesi

Özel Çekmeköy ve Taşdelen akşam lisesi olarak sizinle olan birlikteliğimiz 6. yılını doldurdu. Çekmeköy ve Taşdelen semtlerine yakın ve yol güzergahında olmamız nedeni ile daha az trafik ve daha azyolda kalmanızı sağlayarak derslerinize, okulunuza ve sosyal yaşantınıza daha fazla zaman ayrımanıza yarar sağlamıştır.

20 Ekim 2017 No Comments

Sancaktepe Akşam Lisesi

Özel Sancaktepe Akşam Lisesi Sancaktepeye eğitimde farklılık getiren kurumumuz, Sancaktepe öğrencilerine ve lise mezunu olmak isteyen gençlerimize bir fırsat sunmaktadır.